Засідання комісії щодо визначення працівників райдержадміністрації, які мають переважне право залишення на роботі або щодо яких встановлено обмеження на звільнення

Дата: 09.12.2019 16:50

На виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації 22 листопада  2019 року №1277/5-19 «Про чисельність працівників районних державних адміністрацій Донецької області», у зв’язку із зміною структури для оптимізації чисельності Мангушської районної державної адміністрації та можливим майбутнім вивільненням працівників, 09 грудня 2019 року під головуванням голови комісії начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М., відбулося засідання комісії щодо визначення працівників райдержадміністрації, які мають переважне право залишення на роботі або щодо яких встановлено обмеження на звільнення.

За підсумками засідання комісії було визначено працівників, які мають переважне право залишення на роботі або щодо яких встановлено обмеження на звільнення, в межах затвердженої граничної чисельності Мангушської районної державної адміністрації. Засідання комісії проведено з метою забезпечення трудових прав працівників.

Було вирішено надати протокол засідання комісії керівнику апарату Мангушської райдержадміністрації Сиротіній В.С. для врахування при можливому майбутньому вивільненні працівників Мангушської райдержадміністрації.