Мангушська Районна Державна Адміністрація

Громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Донецької області до 2027 року

Дата: 09.12.2019 14:39
Кількість переглядів: 259

Відділ економіки райдержадміністрації  інформує, що 06 грудня  2019 року у м. Маріуполі Департаментом економіки облдержадміністрації проведені  громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Донецької області  до 2027 року.

Стратегія - це рамковий документ, який визначає ЗАГАЛЬНІ СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ. Інструменти та механізми їх здійснення будуть конкретизуватися через регіональні програми. 

Процес розробки Стратегії є абсолютно відкритим та прозорим. До нього долучено більше 160 осіб, з яких близько 70% - це частка представників бізнесу, громадськості, науки та експертів з різних галузей. Більш того, враховувались також пропозиції, які збирались в рамках онлайн-опитувань й були доступні для кожного.

Вся інформація щодо отриманих матеріалів, результати досліджень та опитувань, обговорень, проведених аналізів, виявлених проблем та розроблених стратегічних, оперативних цілей та завдань для їх досягнення тощо знаходиться у вільному доступі і кожний  може знайти її за посиланням  https://dn.gov.ua/…/strategiya-rozvitku-doneckoyi-oblasti-n….

 

Пропонуємо надати власні пропозиції та зауваження в електронному вигляді до 18 грудня на електронну адресу public.strategy.dn.2027@gmail.com. Рекомендована форма доступна за посиланням https://dn.gov.ua/…/eco…/Strategy-2027/03.12.2019/forma.docx.

 

 Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора