Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 09.12.2019 10:47

09 грудня в. о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені актуальні питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій та протипожежної безпеки в організаціях та установах, епідеміологічної ситуації в районі, а також організації проведення районного заходу до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, тощо.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)