Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

Дата: 06.12.2019 14:35

5 грудня, напередодні свята  Дня Збройних сил України, Мангушським районним центром зайнятості та Державною Прикордонною службою України в Стародубівській загальноосвітній школі  було проведено інтерактивний захід   «Військова служба – престиж та впевнене майбутнє», в якому взяли участь 30 учнів 8-11 класів.

До участі в заході було запрошено майора Олександра Гребенюка та офіцера відділу з добору Донецької області Віталія Рекуна.

Військові продемонстрували змістовні відео-презентації про єдиний сучасний прикордонний вищий багатопрофільний військовий навчальній заклад – Національну академію Прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, висвітили питання оборони країни, захисту її цілісності та незалежності, переваги служби в  прикордонних військах, детально розповіли старшокласникам про умови вступу до вищих навчальних закладів  Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів під час служби. Діти з захопленням дивились мотивуючі відео та ставили гостям заходу  багато питань про засади несення служби,  умови вступу на навчання.

Спеціалісти Мангушського районного центру зайнятості інформували підлітків про військові професії, разом з учнями складали портрет військового, обмірковували головні риси та вміння війсьвослужбовців. Після жвавої бесіди, з учнями було проведено психологічне тестування з виявлення лідерських якостей.

Наприкінці зустрічі учні та вчителі привітали представників Прикордонної служби та щедрими оплесками подякували за захист Батьківщини. Старшокласники підготували справжній сюрприз для військових – пісню та хенд мейд подарунки.