Звільнення… Хоч раз у житті з цією неприємною ситуацією стикалася кожна людина. Втрата роботи – не трагедія, а початок нового етапу життя

Дата: 05.12.2019 13:38

Фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели виїзну консультацію-семінар для працівників відділу агропромислового розвитку Мангушської районної державної адміністрації, щодо яких заплановане масове вивільнення у зв’язку з ліквідацією відділу.

«Завдання служби зайнятості – забезпечити супровід кожному працівнику, який підлягає під скорочення», - зауважила директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Під час семінару заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Мангушського районного центру зайнятості Ольга Джеломанова проінформували присутніх щодо їх прав та чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Поінформувала про кар’єрний супровід, методи пошуку роботу, профорієнтаційні послуги, які надаються службою зайнятості з урахуванням індивідуальних потреб клієнта.

Серед працівників, які підлягають вивільненню, було проведене анкетування, з метою з’ясування професійно-квалікаційного складу осіб, їх професійних уподобань, інтересів та компетенції, а також потреб у подальшому працевлаштуванні.

Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу, під час якого вивільнювані працівники активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування власної бізнес-справи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)