Засідання районного комітету доступності

Дата: 05.12.2019 10:56

05 грудня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Дорогань В.І. провів районний комітет доступності. На засіданні розглядалось питання щодо виконання протокольних доручень наданих на засіданні районного комітету доступності від 07 серпня 2019 року та виконання Плану заходів затверджений на 2019 рік зі створення сприятливих умов життєдіяльності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у Мангушському районі.
На нараді були присутні сільські, селищні голови, керівники бюджетних установ, керівники структурних підрозділів та організацій. По закінченню наради були надані протокольні доручення - облаштувати елементами доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями, адміністративні будівлі (сільські, селищні ради), об’єкти соціальної сфери, крамниці та пішохідні доріжки із заниженими бордюрами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)