Акція „16 днів проти насильства”

Дата: 04.12.2019 16:32

Акція „16 днів проти насильства” ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році.

Метою даної акції є привернення уваги громадськості до проблем подолання домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

За 10 місяців поточного року на території Мангушського району спостерігається збільшення кількості зареєстрованих випадків насильства у сім’ї відносно дітей— зареєстровано вже 3 звернення. За аналогічний період минулого року таких випадків було -2 , а в 2017 році -1 . Це свідчить не про зростання проявів насильства як таких, а збільшення рівня довіри самих постраждалих до структур, що займаються боротьбою з цим негативним соціальним явищем.

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства».Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Цього року Мінсоцполітики , розпочинає нову хвилю кампанії «Розірви коло».Ціль кампанії: підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства.

В рамках інформаційної кампанії, у новому відеоролику «Розірви коло» демонструється, як із покоління в покоління герої передають один одному сувій, що символізує усталені виправдання насильства у формі українських прислів’їв та приказок. Такий зв’язок крізь час поколінь підкреслює вкоріненість проблеми.

Інформаційна кампанія «Розірви коло» закликає усе суспільство до активних дій і «нульової» толерантності до насильства, але немає виправдань при будь-яких обставинах. Правда завжди одна: якщо він любить, то ніколи не вдарить; зробити боляче-це не прояв симпатії; твоя «хата не скраю» - ти можеш допомогти.

Служба у справах дітей звертається до всіх небайдужих з проханням долучитися до проведення Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» та забезпечити трансляцію відеоролика «Розірви коло» як соціальної реклами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)