Донецька область, Першотравневий район

Презентація книги Анатолія Мацуки «Память. Строки, написанные кровью»

Дата: 03.12.2019 16:49

Минають роки, йдуть з життя ветерани війни. Все менше і менше залишається тих, хто пережив війну. Все тихіше й тихіше дзвін медалей та орденів, коли проходять вони в День Перемоги повз Вічного вогню. Настане скоро такий день, коли ветерани залишаться тільки в нашій пам'яті, та й в кадрах військової кінохроніки, і старих кінофільмах, в книгах.

03 грудня 2019 року у фойе Мангушського Будинку культури відбулась презентація книги Анатолія Мацуки «Память. Строки, написанные кровью». В якій простежується бойовий шлях призовників 1943 року. І дане дослідження, дана книга - Дань пам'яті землякам, які ціною свого життя врятували Батьківщину від ворожої окупації. Книга вийшла до друку за підтримки Мангушської селищної ради та особисто її голови - Олександра Котенджи.
Під час заходу з вітальним словом до автора та присутніх звернулися: в.о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань, голова районної ради Володимир Топузов, заступник голови райдержадміністрації Галина Мурза, голови сільських, селищних рад, голова районної організації ветеранів війни і праці Любов Чернікова, поет Олексій Міщанінов.

Ми повинні постійно пам'ятати поіменно всіх, хто віддав свої життя за мирне небо і вільну землю. Пам'ятати наших бабусь і дідусів, батьків і матерів, синів і дочок, які на річці Молочна зробили свій останній крок у безсмертя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)