Круглий стіл з нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2019 16:15

З нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається в Україні 3 грудня кожного року, у Мангушській школі мистецтв відбувся круглий стіл з батьками, які виховують дітей з інвалідністю. В якому взяли участь 10 сімей – мешканців з населених пунктів Мангушського району.

Круглий стіл був організований з метою моральної та консультативної підтримки батьків, які виховують діток з інвалідністю. Під час неформальної та теплої бесіди мами розповіли про діагнози своїх дітей та проблеми, які існують в їх сім’ї. Присутні мали змогу задати всі важливі для них питання та отримати підтримку і необхідну допомогу під час спілкування з заступником голови райдержадміністрації Галиною Мурзою; начальником відділу освіти райдержадміністрації Надією Терентьєвою; директором Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Альоною Чіпчевою; начальником Мангушського об'єднананого управління Пенсійного фонду України Донецької області Іриною Афендіковою; заступником головного лікаря Мангушського ЦПМСД Оленою Черницею; начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Іриною Головнєю; представниками управління соціального захисту населення у Мангушському районі та пркдставниками відділу виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Також в рамках благодійної акції «Добро починається з тебе» присутні мами отримали приємні подарунки у вигляді солодощів та фруктів для їх діток.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)