Донецька область, Першотравневий район

Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 02.12.2019 12:49

02 грудня в. о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяв участь голова районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені актуальні питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, завершення проектів економічного та соціального розвитку району, запланованих на 2019 рік, організації та проведення районних заходів до Дня ЗСУ України та Дня місцевого самоврядування тощо.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.