Донецька область, Першотравневий район

Не залишайтеся байдужими! Благодійна Акція «Добро починається з тебе»

Дата: 01.12.2019 17:17

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем осіб з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь осіб з інвалідністю в житті суспільства.

Відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії.

Не зважаючи на всі складності, з якими стикаються особи з інвалідністю у житті, ці мужні люди демонструють велику сміливість і витривалість. Однак, хоча нас і продовжують надихати люди, які досягли великих перемог, їхні успіхи не повинні затьмарювати проблеми, з якими стикаються ті, хто живе в більш складних умовах і хто потребує нашої постійної допомоги і розуміння.
В Україні близько 3 мільйонів людей – осіб з інвалідністю. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт – це все потрібно людині з особливими потребами. Але не будемо забувати про головне – увагу та розуміння.
На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає. Хочемо подякувати тим, хто опікується особами з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки та допомоги — реальний вияв милосердя, людяності і любові до ближнього.
Щиро бажаємо усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції.