Актуальна розмова « СНІД: знання і розуміння»

Дата: 01.12.2019 17:07

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це день, коли світова громадськість висловлюється на підтримку 43 мільйонів людей в усьому світі, що живуть з ВІЛ/СНІД. Це день, коли ми маємо нагадати собі, що кожні 10 секунд від цього захворювання помирає одна людина, і кожні 14 секунд одна дитина у світі стає сиротою внаслідок ВІЛ/СНІД.

26 листопада 2019 року  працівники Мангушської центральної районної бібліотеки спільно з Мангушським районним центром з питань пробацій,
КРП « Мангушська центральна районна лікарня», Благодійною  організацією « Клуб майбутнє»   була  проведена актуальна розмова  « СНІД: знання і розуміння» для засуджених осіб, які перебувають на обліку.
Бібліотекар ЦРБ Ахбаш Раїса Андріївна, за допомогою експрес-інформації познайомила користувачів з небезпечною хворобою нашого часу, розповіла присутнім про шляхи його поширення та наголосила на тому, що необхідно бути відповідальним за свою поведінку і вести здоровий спосіб життя. У присутніх була можливість збагатити себе новими знаннями про ВІЛ/СНІД, прослухавши розповідь врача –інфекціониста Руденко Наталії Антонівні,  яка запропонована ДКТ (добровільне консультування та тестування), яке допомогло формувати у молоді розуміння власної відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей. Помічниками при обговоренні стали книги: «Мандруючи до зрілості: Виховання для життя в сім’ї,  для молоді», «Наркоманія-шлях в безодню», «Молодь і СНІД: серйозний погляд», « Азбука СНІДу» та іншів, які були представлені на виставці-застереження «За життя без шкідливих звичок».