Профілактичний рейд «сім’я»

Дата: 28.11.2019 15:31

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях, службою у справах дітей спільно з секретарем виконавчого комітету Мангушської селищної ради 27.11.2019 року був проведений рейд “Діти вулиці” на території Мангушської селищної ради.

Під час рейду були відвідані діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо попередження насилля в родині та відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.