Комісія по транспорту та безпеці дорожнього руху

Дата: 27.11.2019 16:48

Сьогодні, в.о. голови райдержадміністрації В.І. Дорогань провів комісію по транспорту та безпеці дорожнього руху. В нараді взяли участь голова районної ради В. Г. Топузов, сільські та селищні голови району, начальник відділу містобудування, архітектури та з питань ЖКГ Г.Д. Цапі, представники ТОВ «Славдорстрой», «Райавтодор», перший заступник начальника 25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області В.В. Чайковський, майстри служби по ремонту та обслуговуванню водопровідно-каналізаційних мереж водопровідно-насосних станцій смт. Мангуш та смт. Ялта.

Обговорювалися питання взаємодії органів місцевого самоврядування, підприємств та служб району по забезпеченню безпеки дорожнього руху в зимовий період, перевірка зовнішнього протипожежного водопостачання, пожежних гідрантів. За результатами засідання комісії видані доручення до виконання.