Донецька область, Першотравневий район

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Дата: 26.11.2019 16:53

26 листопада 2019  відбулось чергове засідання Координаційної ради у справах дітей Мангушської райдержадміністрації. Засідання проводила голова Координаційної ради, заступник голови Мангушської райдержадміністрації Галина Мурза.

На порядку денному постали важливі питання:

Про посилення профілактичної роботи, направленої на усунення причин, що сприяють вчиненню дітьми правопорушень.

Про стан роботи щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, щодо оперативного реагування на випадки домашнього насильства.

З зазначених питань присутні заслухали змістовні доповіді  старшого інспектора ювенальної превенції сектора превенції Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області Тітішова О.А., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Головні І.А., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чіпчевої А.О.

За результатами розгляду порядку денного учасники вирішили вживати додаткових заходів у напрямку мінімізації підліткової злочинності в районі та посилити інформаційно-просвітницьку роботу серед населення щодо попередження та протидії домашнього насильства в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми.