Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 26.11.2019 16:49

Знову на порядку денному захист прав дітей

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 26.11.2019 року, членами комісії розглянута ціла низка питань, вирішення яких може відбитися на долях дітей. Це і надання висновків про позбавлення батьків батьківських прав по відношенню до малолітніх дітей; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про надання дозволу на підписання додаткової угоди до договору оренди землі від імені малолітнього; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.