Донецька область, Першотравневий район

Вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей нашої держави,

Дата: 26.11.2019 15:21

На вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності та у зв’язку з  річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 – лютому 2014 років, з метою гідного відзначення у 2019 році річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, в закладах культури (бібліотеках та клубах) Мангушського району протягом тижня було проведено низьку заходів, а саме:

оформлені книжкові виставки:

• патріотична  виставка «Україна понад усе» (Портівська сільська бібліотека, Ялтинська селищна бібліотека, Мангушська ЦРБ);

• книжкова документальна виставка «Шляхом гідності і свободи» (Покровська сільська бібліотека);

• патріотична виставка «Майдан. Україна. Шлях до свободи» (Мангушська ЦДБ);

• книжкова полиця «Україна територія гідності і свободи» (Бердянська  сільська бібліотека);

•  книжкова виставка «Небесна Сотня шана і повага»                                                     ( Комишуватська сільська бібліотека);

• виставка - пам'ять «Свободи думки,совісті і переконань»( Мелекінська сільська бібліотека);

• прес-виставка «За Україну,долю стояв Майдан» (Стародубівська сільська бібліотека). Видання, представлені на  виставках до Дня Гідності та Свободи із фондів бібліотек,  є кроком до вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та сучасних Героїв, що ціною власного життя продовжують боронити нашу землю на Сході країни, увічнення національної відваги, самовідданості, сили духу та стійкості громадян, завдячуючи яким змінено хід історії нашої держави. На виставках було представлено фотоальбоми, романи, оповідання, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI ст.

А також проведені масові заходи:

• година мужності «Україна - країна гідності і свободи»( Мангушська ЦРБ, Захарівська сільська бібліотека );

• година гідності «Майдан –це стан душі і поклик серця»(Комишуватська, Мелекінська сільські бібліотеки);

• година спілкування «Небесної Сотні шана і повага»( Приазовська,  Юр'ївська, Урзуфська сільсьіа бібліотеки);

• патріотична бесіда «Майдан –це стан душі і поклик серця» (Ялтинська селищна бібліотека для дітей).

•  Комишуватський СБК   - «Україно- вставай» - тематичний вечір;

• Ялтинський БК - музично – виховна година;

• Азовський СК - виховна година «З Україною в серці»;

• Білосарайський СК  - вечір-реквієм: «У їхніх серцях жила Україна».

• у  Мелекінській загальноосвітній школі, 21 листопада 2019 року працівниками Мелекінського Палацу народної творчості проведений вечір-гідності «Майдан – це стан душі і поклик серця».