Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 25.11.2019 17:10

Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розпочата процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  місцевого рівня – «Детальний план території для будівництва об’єктів вітрової електростанції на земельній ділянці орієнтовною площею 13500 га, розташованій на території Бердянської, Комишуватської, Стародубівської сільських рад та Мангушської, Ялтинської селищних рад Мангушського району Донецької області (за межами населеного пункту)» (далі - детальний план території).

Детальний план території розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови земельної ділянки, а також  обґрунтовує площу земельної ділянки та можливість розміщення на ній об’єкта будівництва – вітрової електростанції потужністю 800 МВт.
Замовником детального плану території є Мангушська районна державна адміністрація. Адреса: пр-т. Миру, буд. 72, смт. Мангуш Донецька область 87400 тел. (06297)2-37-84.
Розробник детального плану території - ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРОЄКТНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ЕЛІТА». Код 19274757, адреса: пр. Соборний, 21, м. Запоріжжя, 69063.
Детальний план території розроблений на підставі розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації Донецької області     № 267/7-19 від 27.09.2019р. «Про розроблення детального плану території на території Бердянської, Комишуватської, Стародубівської сільських рад та Мангушської, Ялтинської селищних рад (за межами населеного пункту) Мангушського району Донецької області» за клопотанням ТОВ «ВІНД ФАРМ».
З проектом детального плану території, пояснювальною запискою, розділом «Охорона  навколишнього природного середовища», який розроблений в складі проекту детального плану території та одночасно є звітом  про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись у відділі містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства за адресою:  пр-т. Миру, буд. 72, смт. Мангуш Донецької області,  кабінет №206, 2-й поверх, в робочій час: в понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, в п’ятницю з 8:00 до 16:00. Перерва з 12:00 до 12:45. Телефон (06297)2-37-84.
Матеріали детального плану території в електронному вигляді розміщені на сайті райдержадміністрації за посиланням https://mangushska-rda.gov.ua/
Пропозиції до проекту детального плану території надсилати протягом 30 - ти днів з дати оприлюднення повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території на адресу Мангушської райдержадміністрації.
Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій начальник відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства – головний архітектор району Г.ЦАПІ.
Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території відбудуться 23 грудня 2019 року о 10:00 годині в приміщенні зали засідань Мангушської райдержадміністрації за адресою: пр-т. Миру, буд. 72, смт. Мангуш Донецької області.
Презентація проекту детального плану території відбудеться на громадських слуханнях.