В підприємці я б пішов

Дата: 25.11.2019 16:52

22 листопада в Мангушському районному центрі зайнятості  для старшокласників  Мангушської ЗОШ № 2 прцювала  школа молодого підприємця.

«В нашій школі ми надамо вам можливість навчитися бути усвідомленими і відповідальними в ключових сферах життя, працювати в команді, встановити потрібні зв'язки і контакти на перспективу» – зауважила директорка районного центру зайнятості  Надія Тєрьошкіна.

Фахівці центру зайнятості  навчали  юнаків та дівчат  як започаткувати власний бізнес та зробити його успішним, чим у цьому може допомогти служба зайнятості та як налагоджувати контакти із людьми і правильно розпоряджатись грошима. За допомогою інтерактивних вправ учні змогли уявити портрет сучасного підприємця та наділити його певними професійними та особистими якостями.