Донецька область, Першотравневий район

Конкурс проектів

Дата: 25.11.2019 16:43

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що Представництво Данської ради у справах біженців в Україні завдяки підтримці Міністерства Міжнародного Розвитку Великобританії пропонує проекти підтримки громад на відновлення/розвиток інфраструктури населених пунктів, що знаходяться в сільській місцевості поблизу лінії розмежування.

Бюджет проекту: до 250 000 грн

Внесок громади: не менш 25% від загальних витрат на початковому етапі реалізації проекту (грошові або натуральні внески, такі як праця, матеріали і т.д.)

Термін подання заявок: до 30.11.2019

Строк реалізації проекту: проект повинен бути реалізований згідно законодавства, згідно бюджету до 28.02.2020

Звертаємо Вашу увагу, що від одного населеного пункту приймається необмежена кількість заявок. Відбір проектів буде відбуватися на конкурсній основі.

Заявки приймаються на електронну пошту drc.ukr.protection@gmail.com та в телефонному режимі.

З усіма питаннями щодо участі у проекті (включаючи отримання форми та подачу заявки) звертатися за телефоном +38 095 430 54 97.

ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ГРОМАД

Форма заявки на участь у проекті з відновлення / розвитку інфраструктури населеного пункту