Учасники антитерористичної операції мають право на проходження психологічної реабілітації

Дата: 25.11.2019 16:12

За результатами конкурсних торгів Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції визнані наступні реабілітаційні установи, які надаватимуть учасникам АТО послуги з психологічної реабілітації:

- ДП ”Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” - 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське, тел. (057)700-33-16, факс (057)712-20-27, e-mail:berminvodysanatory@ukr.net., вебсайт:  www.berminvody.com.ua.

- ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”  - 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, тел. (04849) 4-87-10, 4-88-41, факс (04849) 4-88-41.

- ТОВ «Санаторій «Феофанія»» - 03143, м.Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Лебедєва, 27 тел. (044) 469-56-71, 526-71-12; e-mail: sanatoriy-feofaniya@ukr.net.

- Менський санаторій «Остреч» - 15600, Чернігівська обл.., Менський р-н, м. Мена, урочище Остреч, 0, тел.. (04644) 2-14-12, факс (04644) 2-14-00; e-mail: sanostrech@ukr.net

На отримання послуг соціальної та професійної адаптації.

Для отримання послуг соціальної та професійної адаптації особа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

– рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення