Донецька область, Першотравневий район

Дата: 22.11.2019 16:05

21 листопада 2019 року в смт. Мангуш фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей на виробництві у переможця Програми «Український донецький куркуль» фізичної особи-підприємця Івана Аврамова, який займається відновленням відсортованих відходів.

Участь у заході взяли фізична особа-підприємець, представники Мангушського районного центру зайнятості та шукачі роботи.

Захід почався з презентації підприємства, під час якої Іван Аврамов  ознайомив шукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами праці, специфікою роботи та основними вимогами до претендентів.

Безробітні особисто пройшли співбесіду з підприємцем та отримали вичерпні відповіді на запитання. За результатами заходу було домовлено про направлення на роботу трьох безробітних за умови проходження профнавчання на замовлення роботодавця. Наприкінці заходу спеціалісти центру зайнятості і роботодавець запланували кроки подальшої співпраці.