Центр надання адміністративних послуг в Мангушському районі інформує:

Дата: 21.11.2019 15:40

З початку листопада діють зміни в законодавстві щодо реєстрації бізнесу. Прийнятий Парламентом Закон впроваджує новий принцип екстериторіальності для державної реєстрації фізичних осіб - підприємців (ФОП). Тепер для державної реєстрації ФОП документи можна подати до будь-якого суб’єкта державної реєстрації в межах України як в електронній так і в паперовій формі. Для юридичних осіб принцип екстериторіальності діятиме в межах України лише в разі подання електронної версії документів, для паперової форми лишатиметься формат подачі документів в межах області.

Із числа суб’єктів, що здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації, виключені акредитовані суб’єкти (комунальні та державні підприємства), залишаються державні реєстратори місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, а також державні та приватні нотаріуси.