Донецька область, Першотравневий район

Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Дата: 20.11.2019 16:49

20 листопада 2019 року в смт. Мангуш проведено чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

В засіданні робочої групи прийняли участь в.о. голови Мангушської райдержадміністрації, голова Робочої групи Володимир Дорогань, голова районної ради Володимир Топузов, спеціаліст з мобілізації громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники сільських та селищних рад, представники громадських організацій.

Згідно порядку денному на засіданні робочої групи були розглянуі наступні питання:

- звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  за 10 місяців 2019 року;

• підведення підсумків роботи Робочої групи  у 2019 році;

• розгляд та затвердження Плану роботи робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району на 2020 рік;

• розгляд поточних питань у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості.