Допоможемо реалізуватися

Дата: 20.11.2019 16:36

19 листопада в Мангушському районному центрі зайнятості, в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між  районним центром зайнятості та Мангушським районним сектором з питань  пробації,  було проведено  робочу зустріч та  семінар  із загальних питань зайнятості для осіб, яких звільнено від відбуття покарання. В цей день учасниками заходу стали  5  чоловіків різної вікової категорії. До  участі в заході було  запрошено фахівця Мангушського районного сектору з питань пробації Дениса Головатого.

«Зменшити негативні наслідки покарання та допомогти  реалізуватися – одне  з основних завдань нашої діяльності. Ми допоможемо вам знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію, отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття»,- наголосила директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна запропонувала  присутнім вакансії приймальників сировини, оператора заправних станцій, формувальника тіста у ФОП Аврамов І.Г., ФОП Джеломанов Д.М., ПП «Автодізайн», ТОВ «Сатурн» і участь у роботах тимчасового характеру.
Профконсультант  Ірина Соловйова провела тренінг «Психологічні аспекти пошуку роботи». Найбільше сподобались чоловікам  вправа «Роботодавці та шукачі» та мозковий штурм «З чого почати».
 Більшість присутніх, яких зацікавила інформація фахівців центру зайнятості, було запрошено на індивідуальні консультації.  Безумовно, послуги, які надає служба зайнятості  убезпечує  громадян такої категорії від вчинення повторних злочинів, дозволяє зберегти сімейні стосунки та зв’язки у громаді.

Провідний юрисконсульт                                  Людмила Вебер