Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

В центрі уваги – виконання Програми зайнятості населення Мангушського району

Дата: 20.11.2019 16:12
Кількість переглядів: 60

Протягом 2019 року  за направленням Мангушського районного центру зайнятості роботу отримали 710 громадян, з них 386 – зареєстровані безробітні, в тому числі, 151 – соціально вразливі категорії, 16 інвалідів. В громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 395 безробітних, 220 безробітних проходили підвищення кваліфікації, профпідготовку під конкретне замовлення роботодавця.  На нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності з компенсацією єдиного соціального внеску  були працевлаштовані 22 безробітних . Працевлаштовані  23 внутрішньо переміщені особи, в т.ч. 11 осіб зазначеної категорії були працевлаштовані з компенсацією витрат на заробітну плату.

20 листопада   відбулося засідання колегії Мангушської районної  державної адміністрації. Засідання проходило   за участю в.о. голови райдержадміністрації Володимира Дороганя , голови районної ради Володимира Топузова    начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських,  селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій  району.

       Питання виконання Програми зайнятісті  населення   Мангушського району за поточний рік висвітила  директор Мангушського районного центру Надія Тєрьошкіна.    

    Вона зазначила, що за січень-жовтень 2019 року до центру зайнятості за пошуком роботи звернулося 1202 громадянина, що менше ніж за такий же період минулого року на 18,3%%.  

Чисельність актуальних вакансій , зареєстрованих в центрі зайнятості склала 775 од .  У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб. 

Пріоритетним напрямком роботи залишається і організація громадських робіт . Громади селищ   Мангуш, Ялта, Стародубівка, Комишувате, Мелекіне, Урзуф  були найбільш результативними.       

Члени колегії та присутні схвально оцінили роботу районного центру зайнятості за звітний період та дійшли  висновку, що шляхом співпраці районної влади, сільських та селищних громад, роботодавців, служби зайнятості можна досягти кінцевого результату – забезпечення максимальної зайнятості населення району. 

Тєрьошкіна Н.С.Тел..0675449410


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора