Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 20.11.2019 11:38

20 листопада 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1. Про хід виконання Програми зайнятості населення Мангушського району на 2019 рік.

2. Про стан виконання Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю» Мангушським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Терьошкіна розповіла про розроблений  комплекс заходів, спрямований на пом’якшення процесу звільнення працівників державних органів та органів місцевого самоврядування.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями.