Донецька область, Першотравневий район

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

Дата: 19.11.2019 15:49

Усе найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я та сімейні цінності відіграють основну роль у вихованні і становленні дитини. До сімейних цінностей в першу чергу відносяться любов, взаєморозуміння, підтримка та повага один до одного. Завдання батьків — створити навколо дитини атмосферу любові і тепла і закласти в основу його майбутнього життя максимум корисного, світлого і доброго.

З метою соціального та правового захисту дітей, створення належних умов для повноцінного життя, їх фізичного і розумового розвитку, поліпшення існуючих та вишукання нових форм соціальної підтримки дітей, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представником Мангушського ВП Центрального ВП ГУНП в Донецькій області та секретарем виконкому Ялтинської селищної ради 18.11.2019р. та 19.11.2019р. на території Ялтинської та Мангушської селищних рад було проведено рейд    “Сім’я”. Під час рейду були відвідані діти, які опинилися у складних життєвих обставинах. Всього відвідано 8 дітей цієї категорії.

З батьками проведені профілактичні бесіди, роз’яснені  статті закону щодо відповідальності батьків за виховання, навчання  та утримання дітей в належних умовах. За результатами рейду були складені відповідні акти обстеження житлово-побутових умов дітей.