Донецька область, Першотравневий район

Служба у справах дітей інформує:

Дата: 19.11.2019 10:29

Право дитини на піклування та допомогу суспільства та держави

Службою у справах дітей провадиться ряд заходів з метою захисту та дотримання прав та інтересів дітей.

Яка ж це велика відповідальність – вирішувати подальшу долю дитини… Однак безспірним залишається той факт, що дитина є найбільш вразливою стороною в будь-яких конфліктних сімейних правовідносинах, і саме на її долю випадає найбільше страждань та втрат.

Так 15 листопада начальник служби у справах дітей прийняла участь в   судовому засіданні в якості законного представника дітей  під час розгляду справи про  позбавлення матері та батька батьківських прав відносно  малолітньої дитини.

Під час розгляду справи були дотримані всі найвищі права та інтереси дитини відповідно з діючим законодавством. Позовні вимоги органу опіки та піклування Мангушської райдержадміністрації були задовільнені.