Донецька область, Першотравневий район

Про реєстрацію українських підприємств сектору легкої промисловості до участі в торговій місії до Данії

Дата: 18.11.2019 16:30

Відділ економіки райдержадміністрації інформує про початок реєстрації на конкурсний відбір українських малих та середніх підприємств – експортерів сектору легкої промисловості для участі у Торгової місії до Данії, яка відбудеться з 02 по 05 березня 2020 року у містах Горсенс та Копенгаген.

Місія організована Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки Офісу з просування експорту України та Асоціації «Укрлегпром».
Метою торгової місії є створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та/або розширення присутності компаній на ринку Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами шляхом проведення індивідуальних зустрічей у форматі Б2Б.
Місія орієнтована на виробників одягу, які працюють на давальницькій сировині та мають досвід пошиття дитячого одягу, верхнього одягу, одягу з трикотажу, спецодягу та корпоративного одягу.
До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору буде обрано 12 компаній, які отримають індивідуально організовані , бізнес-зустрічі з потенційними партнерами в двох містах, заплановані іноземним консультантом для кожної компанії окремо; промоцію послуг компанії і вивчення торгових можливостей та трендів таргетованого ринку.
Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.
Зареєструватись та дізнатися більше про умови участі у торговій місії до Данії можна за посиланням: http://preview.mailerlite.com/l1b4k6.
Реєстрація триває до 20 листопада 2019 року включно.
Контактна особа: Юлія Котова (jkotova@fsr.org.ua. +380635168474) – організатор торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків».