Робота з бюджетними організаціями стосовно впровадження енергоменеджменту в установи

Дата: 15.11.2019 11:57

Відділ містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства повідомляє, що в Мангушському районі продовжується вестися робота з бюджетними організаціями стосовно впровадження енергоменеджменту в установи. Організації, які вже приєдналися до системи Енергосервіс, кожен тиждень вносять покази використаних енергоресурсів. Таким чином, ведеться облік енергоресурсів за кожен місяць, який можна порівняти з минулими роками та зрозуміти, наскільки установи стали енергоефективнішими.

Бюджетні організації, які приєдналися до системи:

Мангушський будинок культури та кінофотомистецтва ім. М.Груби

Мангушська ЦРЛ

Мелекінська ЗОШ

Урзуфська ЗОШ

Приазовська ЗОШ

Стародубівська ЗОШ

Бердянська ЗОШ

Портовська ЗОШ

Мангушська ЗОШ №2

В наступному році планується проведення семінару-навчання для інших закладів бюджетної сфери району, щоб поступово охопити якнайбільше об’єктів району.