Донецька область, Першотравневий район

Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Дата: 15.11.2019 08:42

У середу 20 листопада 2019 року о 14-00 у  приміщенні  районного будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71) відбудеться засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

Запрошуємо  членів робочої групи, представників громадськості, державних установ, органів місцевого самоврядування, активних мешканців району долучитися до заходу.

В порядку денному планується розглянути наступні питання:

• розгляд та затвердження Плану роботи робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району на 2020 рік;

• підведення підсумків роботи Робочої групи  у 2019 році;

• звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  за 10 місяців 2019 року.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитися  до спільної справи з пошуку скоординованих рішень по створенню безпечного середовища у нашому районі.

Відділ економіки райдержадміністрації