A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» 

Дата: 13.11.2019 13:53
Кількість переглядів: 111

З метою дотримання законодавства при здійсненні державної регуляторної політики, відділ з питань надання адміністративних послуг Мангушської райдержадміністрації оприлюднює проект розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» на 13 аркушах, та аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» на 19 аркушах.

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно на сайті Мангушської райдержадміністрації https://mangushska-rda.gov.ua/  в розділі регуляторна політика.

 

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

 

           Зміст проекту: 

 

Прийняття проекту розпорядження голови райдержадміністрації надасть можливість згідно законодавства організувати більш ефективно роботу  центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі.

 

           Адреса розробника: 

 

 Мангушська районна державна адміністрація адреса: Донецька область, Мангушський район, смт Мангуш, пр. Миру, буд. 72,тел.  06297 23462, 06297 24462;

 

          Спосіб оприлюднення: 

 

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу  проекту розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі».

 

       Строк приймання зауважень та пропозицій:

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

 

        Спосіб надання зауважень та пропозицій:

 

Письмово.

 

        Перелік документів для ознайомлення:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора