Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі»

Дата: 13.11.2019 13:53

З метою дотримання законодавства при здійсненні державної регуляторної політики, відділ з питань надання адміністративних послуг Мангушської райдержадміністрації оприлюднює проект розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» на 13 аркушах, та аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» на 19 аркушах.

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно на сайті Мангушської райдержадміністрації https://mangushska-rda.gov.ua/  в розділі регуляторна політика.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб до проекту розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі» прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування.

Зміст проекту:

Прийняття проекту розпорядження голови райдержадміністрації надасть можливість згідно законодавства організувати більш ефективно роботу  центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі.

Адреса розробника:

Мангушська районна державна адміністрація адреса: Донецька область, Мангушський район, смт Мангуш, пр. Миру, буд. 72,тел.  06297 23462, 06297 24462;

Спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу  проекту розпорядження голови Мангушської районної державної адміністрації «Про внесення змін до Регламенту центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі».

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Перелік документів для ознайомлення: