Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 11.11.2019 11:49

11 листопада  в. о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району.

У нараді взяв участь  голова  районної ради Володимир Топузов.

На нараді були обговорені  актуальні питання проведення виїзних прийомів стосовно роз’яснення мешканцям Мангушського району щодо монетизації житлових субсидії та пільги на комунальні послуги, придбання вакцини від сказу, будівництва ФАПів та амбулаторій у районі, організація та проведення районного заходу до Дня працівників сільського господарства, тощо.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації були підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні, проаналізовано виконання протокольних доручень, наданих на минулих оперативних нарадах. Також до присутніх доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів та відповідальних посадових осіб за їх виконання.