Мангушський район, Донецька область

Співробітниця Мангушського районного центру зайнятості Олена Котенджи стала дипломанткою конкурсу «Розвиваємо державну службу зайнятості разом»

Переглядів: 8

Протягом трьох місяців у державній службі зайнятості тривав конкурс  «Розвиваємо державну службу зайнятості разом». Учасники мали відповісти у своїх роботах на запитання: «Як я хочу, щоб державна служба зайнятості розвивалася в майбутньому» та «Що я зроблю для того, щоб зміни настали протягом року?».

Усього на конкурс було подано 125 робіт. В них конкурсанти розмірковували над тим, як кожен фахівець своєю працею може вплинути на розвиток та покращення роботи служби, ділилися інноваційними ідеями щодо модернізації послуг тощо.

Співробітниця Мангушського районного центру зайнятості Олена Котенджи взяла участь у конкурсі. ЇЇ робота була цікавою та оригінальною.  За рішенням  голови журі ,  директора Державного центру зайнятості  Ольги Макогон , Олену було нагороджено дипломом.