Мангушський район, Донецька область

День кар’єри в Мангуші

Переглядів: 7

7 листопада у смт. Мангуш фахівці Мангушського  районного центру зайнятості провели День кар’єри для молоді із застосуванням мобільного центру професійної орієнтації.
Учасниками акції стали більше 50  учнів 9-10 класів Мангушської загальноосвітньої школи №2,  вчителі, представники учбових закладів міста Маріуполь, роботодавці.

Представники навчальних закладів презентували професії та спеціальності, на які можливо вступити до навчальних закладів. Найбільше учнів цікавили морські професії  - штурман, моторист, механік тощо, лікар, перукар-модельєр, кухар, водій автотранспортних засобів, інженер з транспорту, психолог, журналіст, економіст з міжнародної економіки, юрист, педагог.
Під час проведення заходу підлітки мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради  фахівців служби зайнятості щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Діти із цікавістю розглядали інформаційні матеріали про професії, активно розпитували представників навчальних закладів про порядок надання документів,  вступ до ВНЗ або ПТНЗ, дізнавались перелік предметів, за якими необхідно скласти зовнішнє тестування для вступу на певні відділення.
Представники  Першотравневого районного військового комісаріату та Державної прикордонної служби  надали інформацію щодо професії військового, можливості служити в українській армії  та отримати безкоштовну вищу освіту.
Під час заходу старшокласники мали змогу безпосередньо спілкувались з роботодавцями, отримали індивідуальні консультації спеціалістів, були ознайомлені з відео-презентаціями  підприємств і організацій, які взяли участь в Дні кар’єри.