Національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами»

Дата: 08.11.2019 10:35

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (зі мінами), 05 грудня 2019 року у м. Краматорьку буде проводитися національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:
аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;
надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.
Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв'язків та ділових контактів.
Місце проведення конференції - «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00.
У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням:

Ознайомитися з детальною інформацією щодо участі у конференції можна за телефоном: (050)347-85-73. Контактна особа: Бедзай Олег Миколайович, e-mail: oleg.bedzay@gmail.com, oleg.bedzay@donetskcci.com.
 Запрошуємо представників малого і середнього підприємництва Мангушського району  взяти участь у Національній практичній конференції!

.