ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ інформує:

Дата: 08.11.2019 09:49

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів» від 03.10.2019 № 165-IX посилено відповідальність за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

Звертаємо увагу на збільшення розміру штрафу за неправомірні дії посадових осіб суб’єктів господарювання. Крім цього, адміністраторів  ЦНАПів наділено повноваженнями складати протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, якщо  дозвільним органом порушено  встановлені   законом строки  видачі  документа дозвільного характеру, реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства.