Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Сприяємо підприємницькій ініциативі безробітних

Дата: 06.11.2019 13:50
Кількість переглядів: 60

5 листопада в Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання  експертної комісії по наданню одноразової допомоги для організації безробітними  власної справи.

В роботі комісії взяли участь відповідальні особи районного центру зайнятості, райдержадміністрації, Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області..

На засіданні комісії було розглянуто бізнес-проект  безробітної    за напрямком: «Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах».  Майбутня підприємниця планує організувати торгівлю дитячим одягом українських виробників за доступними цінами.

Рішення про започаткування власної справи прийшло до безробітної  не одразу. Ознайомившись з послугами служби зайнятості, отримавши індивідуальні консультації в «Центрі розвитку підприємництва», відвідавши інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес», скориставшись послугами профконсультанта та пройшовши навчання за направленням центру зайнятості на курсах  підвищення кваліфікації  Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», вона вирішила заснувати власну справу. За відгуками членів комісії навчального закладу бізнес-проект безробітної є затребуваним та перспективним у регіоні, який містить ефективну маркетингову стратегію та цінову політику. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора