Донецька область, Першотравневий район

Урочистий захід з нагоди Дня ракетних військ і артилерії

Дата: 04.11.2019 09:36

З нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ в Мангушському районному Будинку культури пройшов урочистий захід на якому з вітальним словом до всіх військовослужбовцям звернулись начальник відділу культури і туризму Мангушської райдержадміністрації Наталя Тосхопаран та голова Мангушської районної ради Володимир Топузов.

Святкування Дня ракетних військ і артилерії відзначає значний внесок артилеристів у звільнення України у роки Другої світової війни та важливу роль сучасних українських ракетних військ та артилерії у справі захисту української держави. Нині підрозділи інженерних військ Збройних сил України активно задіяні на сході країни в зоні ведення ООС.
Артилерія - один із найстаріших родів військ, який протягом своєї багатовікової історії завжди був головною вогневою силою, що забезпечувала успіх бою загальновійськових формувань.
Військові інженери – це єдині люди, які «воюють» і в мирний час. Саме на них лежить завдання боротьби з природними катаклізмами, захистом військових споруд і рятувальної роботи.
Згідно спільного розпорядження голови Мангушської райдержадміністрації та голови Мангушської районної ради нагородили грамотами Мангушської районної ради та Мангушської районної державної адміністрації за високий професіоналізм та наполегливість, сумлінне виконання службових обов’язків, самовідданість і стійкість та з нагоди Дня ракетних військ і артилерії та Дня інженерних військ.
Щиро вітаємо усіх зі святом! Бажаємо щастя, міцного здоров'я, мирного ясного неба, кохання, терпіння в праці та сімейного добробуту.
Святковий концерт продовжила концертна група «Пологи».