Мангушський район, Донецька область

OPEN DATA FORUM

Переглядів: 14

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 08 листопада 2019 року за сприянням Антикорупційної  ініціативи ЄС в Україні проходитиме РЕГІОНАЛЬНИЙ OPEN DATA FORUM.

Мета форуму – презентувати громадам Донецької області можливості використання відкритих даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіону, а також стимулювання відкритості влади.

Аудиторія форуму – представники громадських організацій, державних установ, комунальних закладів, малого та середнього бізнесу, а також жителі регіону з активною громадською позицією.

Місце та час проведення форуму: м. Маріуполь, пр.. Миру, 93Б (Mariupol) о 10:00 годині. Реєстрація з 9:30 години. Участь у РЕГІОНАЛЬНОМУ OPEN DATA FORUM безкоштовна.

Більш детальну інформацію про форум та про спікерів можливо отримати за посиланням https://opendataforum.in.ua/mariupol/.