Апаратна наради при керівникові апарату райдержадміністрації

Дата: 01.11.2019 09:30

Сьогодні  керівник апарату  Мангушської райдержадміністрації Віра Сиротіна провила апаратну нараду з начальниками, спеціалістами відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Заслухали  інформацію про виконання доручень, які були надані з 28 жовтня 2019 року по 01 листопада 2019 року та про заплановані заходи на наступну неділю. Обговорювалося питання щодо проведення робочої групи з питань супроводу суб – проектів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейським інвестиційним банком, про проведення соціальних комісій протягом тижня, про участь ансамблів «Усмішка» та «Зіронька» зразкового театру танцю «Біла птаха» у Всеукраїнському телевізійному фестивалі «Зірки та зіроньки», організаційні питання щодо проведення святкових заходів до Дня працівників культури і аматорів мистецтва України та інші робочі питання.