Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 14

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці 31 жовтня 2019 року в райдержадміністрації відбулось спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
У засіданні взяли участь: члени районної комісії, фізичні особи-підприємці, які мають заборгованість зі сплати ЄСВ та заслухані страхувальникі з ознаками використання праці неоформлених трудових відносин.

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням до Мангушської ОДПІ та бюджету Пенсійного фонду.
За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.« повернутися до списку новин