Мангушський район, Донецька область

Від ідеї до успіху

Переглядів: 14

30 жовтня з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес.

Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Віра Смолій, головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва,  державний реєстратор Олександр Демидов.Учасники тренінгу за допомогою інтерактивних вправ  розвивали навички з бізнес-планування. Присутні опанували навички роботи в команді, виявляли власні здібності, аналізували свої можливості. Наприкінці тренінгу,  Іван Аврамов, який в минулому році став переможцем конкурсу «Український донецький куркуль»,  поділився досвідом організації власної справи, участі в грантових проектах та відповів на чисельні запитання учасників тренінгу.

Фахівці центру зайнятості ознайомили слухачів з діючими грантовими програмами міжнародних  організацій для сприяння розвитку підприємницьких ініціатив. В свою чергу фахівці районного центру зайнятості   ознайомили майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливостями отримання компенсації єдиного соціального внеску,  в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.