Мангушський район, Донецька область

В рамках робочої поїздки 25 жовтня директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко відвідала Мангушський районний центр зайнятості.

Переглядів: 11

Вона  ознайомилась з функціонуванням секторів центру, цікавилась роботою відділу взаємодії з роботодавцями, організацією профнавчання для безробітних осіб; оглянула профінформаційний сектор, поцікавившись впровадженням інноваційних технологій в роботі центру зайнятості, зокрема роботою онлайн-центру: складанням та розміщенням відеорезюме, онлайн- співбесідами, інформаційним куточком з  на  орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Питання співпраці органів місцевого самоврядування з центром зайнятості зі створення нових робочих місць шляхом впровадження інвестиційних проектів, надання компенсації єдиного соціального внеску, організації громадських робіт Валентина Рибалко обговорила з директором Надією Тєрьошкіною  та начальниками відділів районного центру зайнятості.

Валентина Миколаївна подякувала фахівцям районного центру зайнятості за участь у Регіональному форумі кар’єри «Живи та працюй в Україні!» та щиро привітала всіх з наступаючим святом - Днем працівника соціальної сфери, побажала міцного здоров’я, миру і благополуччя, незгасної енергії та невтомності у повсякденній відповідальній діяльності, успіхів та нових здобутків.

Провідному фахівцю з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями   Олені Котенджи було вручено диплом Державної служби зайнятості за участь у конкурсі «Розвиваємо державну службу зайнятості разом» .