Донецька область, Першотравневий район

«Будуємо Європу в Україні»

Дата: 24.10.2019 15:33

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що 28-30 жовтня 2019 року Представництво ЄС в Україні планує відвідати Донецьку область в рамках інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні».

«Будуємо Європу в Україні» - інформаційна кампанія Представництва ЄС в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейского Союзу, відносин між Україною та ЄС. Угоди про асоціацію, а також щодо глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

В рамках «Будуємо Європу в Україні» 30 жовтня 2019 року відбудеться семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».

Місце та час проведення семінару: м. Маріуполь, пр. Будівельників, 129а, з 14.00 до 17.00 години (приміщення Маріупольського державного університету).

Основними темами заходу стануть: просування товарів та послуг в Європейській мережі підприємств, ЕЕN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів, досвід та практичні поради участі в торговельних форумах та виставках ЄС та інші.

Запрошуємо суб’єктів підприємництва Мангушського району взяти участь у заході.