ВПО зможуть взяти участь у місцевих виборах

Дата: 24.10.2019 14:36

Під час виїзного засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин у Краматорську голова Комітету Дмитро Лубінець заявив, що вже найближчим часом для усіх внутрішньо переміщених осіб відновлять право голосу. За його словами, ВПО зможуть брати участь у місцевих виборах.

«Ми проводили консультації зі спеціалістами щодо поправок до виборчого законодавства, які вніс Володимир Зеленський. Усі погодились з тим, що кожен громадянин України повинен мати право голосу. Тому після завершення реформи децентралізації одночасно пройдуть вибори в усіх об’єднаних територіальних громадах, і 100 відсотків переселенців матимуть право проголосувати на цих виборах», - заявив Дмитро Лубінець.

Він зазначив, що наразі Виборчий кодекс пройшов погодження з усіма профільними комітетами та знаходиться на розгляді Верховної Ради України.