Донецька область, Першотравневий район

24 жовтня 2019 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Дороганя Володимира Ілліча

Дата: 24.10.2019 14:16

Були запрошені: селищні, сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району.

РОЗГЛЯНУТІ ПИТАННЯ:

1. Про  підсумки купального сезону у літній період 2019 року щодо визначення, обліку селищними, сільськими радами місць купання людей їх обладнанням для забезпечення безпеки відпочиваючих.

2. Про підготовку до запобігання надзвичайним ситуаціям(далі НС) у разі різкої зміни погодних умов або виникнення НС  техногенного і природного характеру в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

3. Про корегування паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій Мангушського району.

4. Про затвердження переліку сил спеціалізованих служб цивільного захисту району .

Були надані доручення відповідним службам щодо розглянутих питань.