Проведення чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини у Мангушському районі

Дата: 23.10.2019 15:51

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

З метою захисту прав та законних інтересів дітей 23 жовтня 2019 року, згідно плану роботи служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, пройшло чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто 9 питань.

Під час засідання, члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваних ситуацій, активно пропонували шляхи вирішення проблемних питань.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення із дотриманням найкращих інтересів дітей.