В управлінні соціального захисту населення відбувся семінар-навчання серед працівників відділу призначення субсидій

Дата: 23.10.2019 13:44

22 жовтня 2019 року в управлінні соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації відбувся семінар-навчання серед працівників відділу призначення субсидій, щодо надання громадянам Мангушського району житлової субсидії на опалювальний період 2019-2020 років.

Були розглянуті зміни внесені Кабінетом Міністрів України до постанов КМУ від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» і від 27.07.1998 року № 1156 «Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії».